Szkoła angielskiego dla każdego!

Szkoła Językowa BEST działa na rynku tarnogórskim od 2010 r., cały czas rozwijając się i poszerzając swoją ofertę.

Celem nauki w BEST jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się językiem obcym. Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w danym języku, ćwiczysz wymowę i gramatykę.

Podczas zajęć kursanci pracują indywidualnie, w parach i grupach, a zadania i ich tematyka stwarzają im możliwość używania języka w codziennych sytuacjach. Dzięki niewielkiej liczbie osób w grupie wszyscy kursanci aktywnie uczestniczą w zajęciach, a nie tylko uczęszczają na nie.

 Dołącz do nas!

  • W BEST uczymy nowoczesnymi metodami, w sposób interaktywny, poprzez gry i zabawy. Nasze zajęcia urozmaicają tablica multimedialna, oprogramowania do wszystkich poziomów podręczników oraz tablety.
  • Realizujemy nasz program równolegle z materiałem szkolnym. Dzięki temu, uczniowie w szkole na lekcjach angielskiego czują się pewnie i otrzymują dobre oceny.
  • Najmłodsze grupy uczymy „ŚPIEWAJĄCO”. Na każdych zajęciach kilka minut poświęcamy na naukę angielskich, często autorskich piosenek. Akompaniament pianina przyciąga uwagę dzieci i sprawia, że uczą się one z ogromnym zaangażowaniem i radością.
  • Zajęcia z nami nie są kolejnym nudnym i uciążliwym obowiązkiem, a nauką przez zabawę. Kochamy naszą pracę i angażujemy się w nią w 100%!

Nauczanie to nasza wielka pasja! 

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Rozpoczynamy zapisy na rok szkolny 2021/2022! Dołącz do nas!

Share: